O mně

Kandidoval jsem z 10 místa kandidátky za ODS v komunálních volbách pro období 2010 – 2014.

Strana ODS získala jen 7 mandátů (v ovdobí 2006 – 2010 měla 15 mandátů).

Ve volbách jsem neuspěl, ale nevzdávám se. Je to výzva k lepším výsledkům, na kterých můžu 4 roky pracovat.

 

Jmenuji se Roman Bílský, narodil jsem se 27. dubna 1980 v naší Karlovarské nemocnici. Od svého narození bydlím v Karlových Varech, kde jsem založil i svou rodinu a plánuji v tomto krásném nejen lázeňském městě, bydlet i nadále.

Od roku 2000 pracuji u akciové společnosti, kde jsem začínal jako vedoucí technické podpory. Od roku 2004 jsem výkonným ředitelem. V roce 2005 jsem převzal přímé vedení celé společnosti a byl jsem jmenován do funkce předsedy představenstva. Pod mým vedením se zvýšil počet zaměstnanců z 82 na 137. Téměř 70% zaměstnanců má trvalé bydliště v Karlových Varech. I nadále se snažím hledat pracovní uplatnění, abych mohl vytvořit další volná pracovní místa.

Pokud najdu chvilku, velice rád si zahraji golf nebo v zimním období lyžuji. Většinu svého volného času, ale věnuji své ženě a dětem.

Politická práce mě zajímá od 20 let. V roce 2008 jsem byl jmenován do komise pro bezpečnost města. V komisi pro bezpečnost města, kterou stavím jako velice důležitý poradní orgán rady města, a měl jsem možnost uplatnit svou odbornost z profesionálního vedení akciové společnosti u které pracuji. Již nemohu uplatňovat své zkušenosti. Nové vedení města, jmenovalo jiné složení členů komise.

Před čtyřmi lety, jsem byl také jmenován do komise pro hospodaření s majetkem města, kde působím stále. Jen v novém složení členů komise po volbách v roce 2010.

Věnuji se v komunální politice především těmto tématům:

  • Bezpečnost města
  • Činnost a efektivní financování městské policie
  • Investiční plány pro rozvoj města

Rád bych také realizoval myšlenku řešení problému zábavy pro děti a mládež v období zimních měsíců a v době nepříznivého počasí.

Děkuji za Vaši podporu a důvěru.                                             

Roman Bílský

Komentáře nejsou povoleny.